Služby

autobusova preprava

Služby


Naša ponuka autobusovej prepravy je naozaj rozmanitá, od krátkych transferov až po tie dlhé, podľa Vašich potrieb či požiadaviek.

Zabezpečujeme transfery pre firmy, ktoré sa rozhodnú usporiadať svoje akcie, školenia či konferencie po celom Slovensku či v zahraničí napríklad:
Česká republika, Poľsko, Rakúsko, Nemecko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvátsko, Taliansko, Švajčiarsko, Francúzsko,
Španielsko, Belgicko, Holandsko, Luxembursko.


Zabezpečujeme taktiež prepravu nadšencom rôznych športových podujatí, nadšencom turizmu, ktorí sa rozhodnú spoznávať Slovensko alebo
blízke či vzdialenejšie štáty Európy.
Na svoje si prídu aj tí, ktorí majú záľubu v umení, vieme Vám zabezpečiť nielen prenájom autobusv, ale aj sprievodcv, ktorý hovorí rôznymi svetovými jazykmi.

Ak potrebujete prepravu či už pre menšiu alebo pre väčšiu skupinku na letisko alebo do hotelov v Bratislave, vo Viedni či v Budapešti,
sme pre Vás tou správnou voľbou, prepravíme Vás nielen načas ale aj pohodlne.

Ak organizujete svoju svadbu, radi Vám zabezpečíme autobusovú prepravu Vašich svadobných hostí, ktorí si okrem spoľahlivého transferu môžu vychutnať aj svadobnú výzdobu, ktorú Vám radi pripravíme.
Chystáte sa s rodinou či s priateľmi na výlet, lyžovačku alebo na kratší či dlhší zájazd?
Začnite svoju dovolenku a relaxujte už pri nástupe do našich autobusov, radi Vám to našou pohodlnou autobusovou prepravou umožníme.